... PROFESIONÁLNÍ NADŠENCI AMATÉRSKÉHO VOLEJBALU

5.11.2016 DRUHÉ KOLO BEZ ZÁZNAMU

7. ledna 2017 v 21:47 | jitouch |  - ČERSTVÉ INFO o průběžných akcích
aneb
STŘÍPKY ZE VZDUCHOPRÁZDNA


. Jelikož to vypadá, že tři zajímavá utkání druhého kola Retymu ve Druhé lize zmizí v nánosech zapomnění a rozplynou se v propadlišti dějin bez záznamu (a další kolo se jede už zítra), zmíním se aspoň bleskmo a krátce.

Velmi bleskmo a velmi krátce.

Jednak si nikdo ani nevšimnul, že v mých aktuálních zpravodajstvích zeje díra, jednak si taky po dvou měsících nepamatuji ani … kde je Polanka … natož podrobnosti ze zápasů s časově tak galaktickým skluzem.

Proto jen fakta bez omáčky (vykradeno ze stránek OVL) :

RETYM : VK Bolatice 1:2 (25:23, 23:25, 12:15)
RETYM : Kenny team 2:0 (25:19, 25:19)
RETYM : Hypnotour 2:0 (25:21, 25:17)


PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY PO DRUHÉM KOLECož je prima bilance, na Druhou ligu….

Teď ty střípky vytřepané z vlastní makovice:Střípek č. 1

V prvním (nebo druhém?) zápase Franta vylučuje chvíli po začátku prvního setu Ivoše za nesportovní chování.
"Hraješ pro sebe, vole, nehraješ pro tým!"
( Franto, dobrý! Kde se to v Tobě vzalo? ;-) )
Pravda je, že nás, nahrávačky (nejen), Veverka začal systematicky deptat snad ještě dřív, než jsme začali hrát. Hra šla v tomhle případě přímo a nevyhnutelně do kytek, a všichni -zvlášť nahrávačky- se mohli přetrhnout nadšením a radostí ze hry. (je v té druhé části souvětí slyšet ironie?)
Po výměně Veverky za Frantu se hra opravdu zvedla z hlíny, a už jsme jeli jak … jak Retym v lepších časech.Střípek č. 2.

Myslím, že to bylo v zápase s Hypnotourem, kdy jsme byli tak přenervóznělí, že jsme si brali tajm za stavu 24 : snad 17…! Ale podotýkám, že 24 v náš prospěch! Soupeři najeli dva tři body za sebou, a my už hned brali tima! To jsme, myslím, ve světě volejbalových zápasů od přehoďjakumíš po extraligu asi první, co berou tajma za takového skóre!


Střep č.3 jak Brno:

Porazili jsme naše kamarády a sparingvolejbalisty z pátečních tréninků - HYPNOTOUR!!!
A to ne ledajak!
Jen ve dvou setech, a to s konečným příjemně netěsným rozdílem!

A když jsem se potom pochopochopitelně chlubila, komu jsem mohla (jen řidičům MHD a prodavačkám v Albertu to bylo celkem šumák), tak první věta (znalců volejbalu, Retymu i Hypnotouru) byla:
"Ale to nehrál Lukáš, že?"
Tak abyste všichni věděli, HRÁL ! Lukáš za Hypnotour samozřejmě hrál !
Ani Lukáš se nedostal Retymu na kobylku.
A při pozápasovém podsítním rukypodání se všichni z Hypnotouru na nás usmívali, jako by jim to nevadilo, že je porazil Retym. Jakoby je to dokonce těšilo... (to jste, u svaté makrely, nemohli být aspoň trochu namíchnutí nebo se aspoň nenávistně šklebit?!)

PS
A protože tu mám ještě hafhaf místa, přikládám fotky z věčně příznivě narvaných pátečních tréninků (už zase se vracíme do Jirkových časů, kdy se "pod rukou za vstupné dávalo prý i sele"), kde lze mezi pózujícími lidmi najít i borce z týmu Hypnotour.

7.10.2016


29.12.2016Jitka, leden 2017.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.