... PROFESIONÁLNÍ NADŠENCI AMATÉRSKÉHO VOLEJBALU

9.1.2016 RETYM ROSTE

15. ledna 2016 v 18:23 | jitouch |  - ČERSTVÉ INFO o průběžných akcích

(NEJEN VÝŠKOVĚ)

Od prvního bojového dne letošního ročníku ovl se Retymu zvedá průměrná výška hráče - možná přestáváme být nejmenším týmem v lize ! S Jardou přišlo v listopadu do týmu pár výškových centimetrů navíc, a tuto sobotu, třetí ligový den, další fyzickou blízkost hvězd zajistil náš nový hráč Pepa !

Takže konečně můžeme svým soupeřům konečně pohlédnout do .... no, do očí tedy ještě ani tak moc ne, ale už aspoň vídíme, jestli si uvazují kravatu na windsorský nebo manhattanský uzel (což mně samozřejmě vždycky zajímalo nejvíc).

Retym tedy stoupá, a hlavně herními výkony !Z předminulého ligového nasazení bez mé účasti jsem čekala slíbený raport, ale asi se zratil někde v kyberprostoru nebo zasáhla e-cenzura nebo zub času paměti slibujícího, ale tentokrát téměř bleskově doputoval moták s výstižným popisem herních situací a nálad přímo od vicekapitána Franty:

"...ovšem Hujere, ta kaňka ... v tvým věku...!"

Franta a jeho sloní paměť.
Toho člověka se zeptejte na postavení hráčů např. v předloňské sezoně ve druhém setu třetího zápasu, a vysype Vám z rukávu průběh hry, počet smečů a zálivek u konknrétních hráčů, chyby i v postavení soupeřů... (pokud tedy jenom nekecá víc než já, spoléhaje na sportovní sklerozu spoluhráčů)

Když jsem se po sobotě dostala ke svolávacím e-mailům (dodatečně se omlouvám za neúčast ani v korespondenci), vývoj shánění sestavy mně docela zarazil - nejdříve vypadalo, že Retym bude hrát snad v patnácti hráčích, dokonce Franta taktně vyháněl i nabízejícího se Veverku z Bitýšky, ale brzy začaly postupně přicházet zprávy o zraněních a nemocech, prostě takový Pochod marodů. Proto jsem nakonec na sobotních fotkách kvitovala s nadšením i účast Romana, který nejspíš při sledování svolávací koresponcence v rámci zachraňování účasti Retymu v lize nasedl na první Concorde a z Tchaj-wanu si odskočil do Polanky na zápas.
Teď koukám na fotku pořádně .... tohle je rekordní účast od zrození hvězdy Retymu na OVL - tohle tu ještě nebylo! Hráčů jak malých (a některých velkých) myší! (a tentokrát to fakt není fotomontáž...!)

A až Jirku přinutí někdo víc fotit, tak příště by mohlo být víc fotek, nejlépe tedy i ze hry...

Jitka, leden 2016.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.