... PROFESIONÁLNÍ NADŠENCI AMATÉRSKÉHO VOLEJBALU

15. 4. 2009 PETROVY OBLINY

17. dubna 2009 v 11:09 | jitouch |  - ČERSTVÉ INFO o průběžných akcích

Již začátek dnešního středečního tréningu dával neobvyklými atributy tušit, že půjde o víc než jen běžný tréning v půli týdne;
a to nejen tím, že dvorní fotoreportér našich stránek vzal s sebou svou kouzelnou skříňku na obrázky, ale hlavně Blutymem vychroustnutá litrovka červeného vína už téměř v průběhu natahování sítě.

... pokračování - klik na nadpis ...


Navzdory možnosti pozdějším testům na nepovolený doping (ten chlast se jim příště zatrhne!) Blutym hrál jak madridský balet, a nejen to - vesele nás smetl z parket.
A pokračoval v zametání dále i s draftnutou naší nahrávačkou.
(Pozor, pánové, tady to vypadá, že zakopaný hafík nebude v ženských!)
(Takže - ode dneška se přestanou v Retymu bít nahrávačky!!!)

Retym se na parketu jen bezživotně ploužil, sluníčko přes okna pálilo a celkově těžké ovzduší neklimatizované tělocvičny obtěžovalo pochopitelně jen náš tým, proto jsme byli celkem rádi, že zahajovací manévry k dnešní další, velkolepější akci skončily.

Dnešním dnem se Petrovi Cindičovi mimořádně oble zakulatil počet přežitých let v současném časoprostoru, proto neváhal využít této drobné příležitosti k invazi do nejbližší hospůdky i se svými volejbalově nejbližšími blízkými.

Po tréningu jsme se -skoro jako účastníci hry Na Tátu hub- shromáždili před tělocvičnou, finančáci vytřískali poslední dlužníky z portmonek, a na zcela jasný signál ("Hromadně?" "Ne, společně!") jsme -nakonec davově- vykročili za pípou.

Cesta ostravským smogem za ostravským mokem byla uražena celkem bleskmo - vidina točeného Ostravaru nabudila k ostré chůzi i zdecimované poražené.

V hospůdce na parkovišti u telekomské křižovatky (oficiální název mi nějak unikl...), pracovně dejme tomu "Zahrádka u výfuků", nás přivítala široká Petrova náruč a palba -pro tento okamžik a místo- typických vhodných dotazů v obecném pojetí "co piješ" a okamžité přetlumočení místnímu servírovi.

Piva byla pivná až dobrá, obsluha stíhala dav žíznivých volejbalistů, Petr přijímal vinšující poupata a dary ze srdce, a hostitelstvo se vytasilo hřebíkem večera - vlastní polní kuchyní, které vedle vlastních příborů, tácků, talíře, chleba, másla, česnekové pomazánky a dalších gastronomických ingrediencí vévodila mexická pomazánka z olomouckých tvarůžek od ostravské Moniky.
A zapojení třetiny hostů do manufakturního mazání.

Postupem pozdního večera se začalo osazenstvo loučit (záminky, jako že v noci chodí někteří spát, a podobně), moudří řidiči nechali svá porshata doma a ochutnali po letech odvoz lidově hromadný, ještě moudřejší řidiči neváhali použít ke svému přesunu domů svého motorizovaného potomstva.

Fotky k šmíringu v "Galerii" v sekci "Akce mimo boje" ve složce "2009 04 15 Cindričoviny".


středa 15.4.2009
 


Komentáře

1 MARTINA MARTINA | Web | 17. dubna 2009 v 11:12 | Reagovat

Krásnej blog!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.