... PROFESIONÁLNÍ NADŠENCI AMATÉRSKÉHO VOLEJBALU

HISTORIE RETYMU

1. února 2009 v 11:43 | jitouch |  - KOŘENY RETYMU
H I S T O R I E __ R E T Y M UPři pátrání po kořenech vzniku a založení volejbalového týmu RETYM jsem objevila mezi zaprášenými a pavučinami obehnanými archiváliemi spojitost s dnes již Naším Velkým Protivníkem - BLUTYMem.

...pokračování - klikni na nadpis
Ano, je to tak, při dalším nešetrném kladení křížovou palbou otázek celkem hodným lidem (členům a pamětníkům Retymu) jsem zjistila, že RETYM vznikl odštěpením hezčích a milejších lidí z již stávajícího týmu BLUTYM.Šla jsem také po nějakých souvisejících akčnějších událostech bouře a vzdoru, příp. menších hádek s ruční konzultací, či aspoň nějakých neurvalých výrazech typu "Jdi mi k šípku", ale vypadá to, že se nový tým zrodil bez nějakých velkých porodních bolestí.
(No jo, slušní lidé; zase žádný bulvár, prostě okurková sezóna…)BLUTYM


OVL 0. ročník


16. místo

Vedoucí družstva:
Petr Cindrič

Hráči na soupisce:
Petr Cindrič, Roman Hráček, František Knápek, Petr Limanovský, Milan Satke, Jiří Michalík, Ivo Drapela, Zbyněk Matýsek, Hana Bližňáková, Olga Ditrichová, Pavla Hájková, Jana Mrázová, Jiřina Polášková, Pavlína SedláčkováBLUTYM

OVL 1. ročník
(2002 - 2003)

10. místo

Vedoucí družstva:
Petr Cindrič

Hráči na soupisce:
Petr Cindrič, Tomáš Barteček, Roman Dubový, František Knápek, Michal Kratochvíl, Luboš Kühtreiber, Petr Limanovský, Hana Bližňáková, Jiřina Polášková, Pavlína Sedláčková, Marie Vrzalová


Pravděpodobně zde někde probíhá odštěpný proces……


RETYMVŮBEC PRVNÍ ZAZAMENANÁ HISTORICKÁ ZMÍNKA!" Umístění v 1. ročníku: nestartovali
Vedoucí družstva: Pavla Hájková
Hráči na soupisce:
Otakar Maceček, Roman Nikodým, Mirek Obluk, Jiří Ocelik, Mirek Paloc, Zdeněk Brunclík, Patrik Elbl, Pavla Hájková, Olga Ditrichová, Monika Heinzská, Jana Mrázová "


ZDE SE STOPY ZTRÁCEJÍ.

(Spíš nejsem až tak důsledná v holmesování po saku;
určitě tam další výsledky ročníků jsou,
a taky ještě díky dalším plánovaným dobře mířeným otázkám žijícím pamětníkům Retymu později doplním chybějící údaje.)


(A taky bych přivítala, kdyby se někdo nadřel za mně,
vypotil celkovou tabulku "OVL - ročník - umístění" a poslal mi ji e-holubem)
...(V pátém ročníku OVL vzniká prostor i pro 3.ligu.)

...…až zde se zase vynořuji :A tady následují věrohodné informace již z první - vlastní - ruky, neboť 6. ročník absolvuji již osobně v barvách týmu, co mně přivinul do své široké a shovívavé náruče :RETYM

3.liga

OVL 6. ročník
(2007 - 2008)

7. místo

Vedoucí družstva:
Otakar MacečekHráči na soupisce:
Jiří Ocelik (kapitán týmu), Otakar Maceček, František Knápek, Roman Nikodým, Olga Ditrichová, Jana Mrázová, Jitka Biksadská, Markéta Olejáková, Pavel TrčkaZlomová událost dějin RETYMU - 18. 11. 2007 :
Poprvé byl poražen BLUTYM RETYMEM,
po boji plném nasazení a psychického vypětí,
a čirou náhodou je tento zápas z prvního desetiletí třetího tisíciletí zachycen i filmovou digitální kamerou (tím nechci tvrdit, že naše výhra byla předem dohodnuta) a následně rozmnožen a láskyplně archivován a oprašován u každého člena Retymu.Další výrazný zlom v dějinách - poprvé (údajně) nebyl Retym na poslední příčce celkového pořadí!
Dokonce v první desítce!

Sedmý!BLUTYM se dokonce umísťuje mezi prvními, a v příštím ročníku (7.) startuje ve 2. lize!

(Sice pak stále na chvostu a dlouho bez bodu, ale i tak jsou to bojovníci!)A nový (7.) ročník s novými držkami:


RETYM

3. liga

OVL 7. ročník
(2008 - 2009)

Vedoucí družstva:
Otakar Maceček


Hráči na soupisce:
Jiří Ocelik (kapitán týmu), Otakar Maceček, František Knápek, Roman Nikodým, Olga Ditrichová, Jana Mrázová, Jitka Biksadská, Ivo Durlák, Dáša Žurková, Aleš BajgarV současném 7. ročníku je 22 družstev ve 3. lize rozděleno do dvou skupin po jedenácti.
Prvních šest týmů z každé skupiny postupuje do 2. kola do bojů o 1. - 12. místo.A další ve sloupořadí milníků:V období od 21. 12. 2008 do 11. 1. 2009 jsme dokonce na PRVNÍ PŘÍČCE v naší jedenáctidružstvové skupině!
V posledním zápase prvního kola jsme sice poraženi co to jde, ale i tak se dostáváme do první skupiny o medailové pozice (z 5. místa).
(Sice na kovy zrovna mezi silnou konkurencí nemáme šanci, ale zní to hezky…)
- FOTODOKUMENTACE V "GALERII"

- UPRAVENÁ A CELKOVÁ UMÍSTĚNÍ RETYMU + SOUPISKY V JEDNOTLIVÝCH SEZÓNÁCH OVL - V RUBRICE "REKAPITULACE" http://retym.blog.cz/0902/celkova-rekapitulace
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.